,,Aviacijos pasaulis“
2018-03-14 17:01
2017 metais skaitykla gavo 10 žurnalo ,,Aviacijos pasaulis“ nemokamos prenumeratos egzempliorių.

Taip mūsų gimnazistai įgijo teisę dalyvauti žurnalo organizuojamoje viktorinoje „Pažink aviacijos pasaulį“. Viktorinos tikslas skatinti moksleivius pažinti aviaciją, jos istoriją, suteikti galimybę su aviacija susipažinti gyvai aerodromuose.

Viktorinoje iš viso dalyvavo 200 Lietuvos mokyklų. Viktorinos prizas (nugalėtojui) kiekvienoje mokykloje – skrydis lėktuvu ir ekskursija aerodrome. Mūsų gimnazijoje viktorina vyko dviems etapais. Dalyvavo II a klasės moksleiviai, kurie  I etape raštu turėjo atsakyti  į 20  anketos klausimų apie aviaciją iš publikuotų tekstų žurnale. Aštuoni geriausiai pasirodę mokiniai varžėsi toliau antrame etape. Surinkęs maksimalų taškų skaičių, viktorinos nugalėtoju tapo Ugnius Budreika. Jam organizatoriai apmokės skrydį ir kelionės į aerodromą išlaidas. Visiems kitiems viktorinos dalyviams bus išdalinti paguodos prizai.

Sveikiname Ugnių ir visą komandą!

Gimnazijos skaityklos informacija