Akcija „Adventas mūsų namuose"
2018-12-17 08:44
IIb klasės mokinės ir auklėtoja Jolanta Žilionienė gruodžio 5 dieną organizavo gerumo akciją „Adventas mūsų namuose".

Į mūsų organizuojamą akciją  tikybos mokytoja Elena Kaziukevičiūtė pakvietė būrį vaikų iš Varėnos vaikų dienos centro „Caritas". Susitikimo metu kalbėjome apie artėjančias šventes, jų prasmę bei svarbiausią ramybės ir susikaupimo laikotarpį – Adventą. Pagrindiniu renginio akcentu tapo rankų darbo Advento vainikas, kurį pagamino Guoda. Papasakojome, ką simbolizuoja kiekviena vainiko žvakė ir uždegėme pirmosios Advento savaitės simbolį – Pranašų žvakę. Daug dėmesio skyrėme svarbiausiems Advento papročiams ir draudimams, todėl su vaikais minėme mįsles, klausėmės ramių Ūlės atliekamų dainų. Mokėme mažuosius žaidimų. Po judrių žaidimų vaikai dalijosi įspūdžiais ir vaišinosi mūsų iškeptais keksiukais bei virta žolelių arbata. Labai džiaugiamės, kad vaikai taip noriai bendravo ir atsakinėjo į klausimus.

Nuoširdžiai dėkojame Daliai Višinskienei ir Viktorijai Gegužytei už suteiktą galimybę turiningai praleisti laiką su vaikais. Tikimės, jog tai buvo gražios draugystės pradžia!