Dainų festivalis ,,Dainos iš tremties‘‘
2023-05-03 08:46

Balandžio 27 d. jau penktą kartą Varėnoje vyko nacionalinis festivalis „Dainos iš tremties“, kurį  organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams įvertinti ir Varėnos„ Ąžuolo“ gimnazija..Šis renginys – tai istorijos, pilietiškumo pamoka, skirta prisiminti skaudžiausią Lietuvos žmonių likimą – tremtis.

Festivalyje, kuriame dalyvavo apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos, puikiai pasirodė ir mūsų gimnazijos mokiniai: solistės Saulė  Miškinytė ir Eva Sviderskytė; renginio vedantieji Kamilė Alekšiūnaitė, Radvilė Grincevičiūtė, Augustas Baublys ir Lukas Rudskas; festivalio akimirkas įamžinę fotografai Vakaris Ramanauskas ir  Andrius Kamarauskas bei vaizdo efektų kūrėjas Jaunius Pigaga.

Dėkojame visiems dalyviams ir svečiams, mokiniams ir jų mokytojams už dalyvavimą