Kalėdinio atviruko paroda
2022-12-20 17:20

Pandemija buvo sustabdžiusi  gražią skaityklos iniciatyvą – kūrybinį projektą  „Kalėdinis atvirukas“. Šį gruodį vėl pakvietėme mokytojus kartu su mokiniais akimirka stabtelti, išjausti švenčių laukimą, - sukurti kalėdinį sveikinimą/palinkėjimą.

Be užsienio kalbų mokytojų, prisijungė matematikos, dailės mokytojai. Skaičiai ir šventinės detalės puikiai susidraugavo nedideliame sveikinime su šiltais palinkėjimais. O sveikinimai Kalėdų ir Naujųjų metų proga užsienio kalba suteikė mokiniams progą prisiliesti prie kitų šalių švenčių tradicijų.

Dėkojame kolegėms mokytojoms, Danutei Jazukevičienei, Liudai Valentukevičienei, Aušrai Lepeškaitei, Jurgitai Zabielaitei, palaikiusioms skaityklos-bibliotekos iniciatyvą "Kalėdinis atvirukas".

Kurti kartu visada smagu!