Lietuvos Konstitucijai- 25-eri
2017-11-06 16:46
Minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, spalio 24 d. gimnazijoje vyko netradicinė pamoka,

, kurią vedė Varėnos rajono savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Aivaras Batūra. Lektorius kalbėjo apie Konstitucijos svarbą, jos keitimo galimybes, dvigubą pilietybę.

Renginio metu gimnazijos direktorė M. Padegimaitė apdovanojo Konstitucijos egzamino, kurio globėja LR Prezidentė D. Grybauskaitė, laimėtojus.

I-II kl. grupėje:

I vieta - Akvilė Tamulytė, IId;

Geida Blažulionytė, Ia.

II vieta- Rytis Skamarakas, IIc.

III vieta- Jomantas Užusinas, Id.

III-IV kl. grupėje:

I vieta- Ramunė Rusaitė, IIIc.

II vieta- Dovydas Rutkauskas, IIIc.

III vieta- Kotryna Kupčinskaitė , IVc.

Konstitucijos dienai paminėti buvo įgyvendintas projektas „Lietuva dešimtokų akimis“, kurio tikslas - pristatyti dabartinę Lietuvos valstybę. Mokiniai  parengė ir pristatė  gimnazijos bendruomenei kūrybiškus, informatyvius stendus šiomis temomis:  „Lietuvos menas“, „Sportinė Lietuva“, „Lietuvos žmonės: tikėjimas ir viltis“, „Pagrindinis Lietuvos įstatymas – Konstitucija“, „Valdžia, kurią renkame patys“. Moksleiviai, dalyvavę projekte, apdovanoti padėkos raštais.