Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas „Rašom! 2016“
2016-03-07 18:01

Šeštą kartą šalyje surengtas nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas ,,Rašom! 2016“.

Pirmajam konkurso turui savo darbus atsiuntė daugiau kaip 4339 dalyviai,  švietimo įstaigose rašė daugiau kaip 15 532 mokinių.

Konkurso „Rašom! 2016“ finalas vyko  vasario 24 dieną Lietuvos mokslų akademijoje.

Finale kiekvienoje grupėje  – 3–6 klasių ir 7−12 klasių moksleivių ir suaugusiųjų – varžėsi po 10 dalyvių.

Iš mūsų gimnazijos į finalą kviečiama jau trečią kartą:

2013 m. dalyvavo Rimtautė Lukšytė, II vieta, 2015m. Ruginė Užusėnaitė, II vieta.

O šiemet pirmą kartą konkurso istorijoje iš vienos mokyklos į finalą pakviestos dvi mokinės : tai Varėnos Ąžuolo gimnazijos mokinės: IVd kl.Gabrielė Jaskevičiūtė  ir IIIb kl.Ruginė Užusėnaitė.

Antrą kartą dalyvaudama konkurso finale 7−12 klasių moksleivių grupėje Ruginė Užusėnaitė tapo nugalėtoja, ji, kaip ir kiti finalo nugalėtojai, džiaugėsi puikiais prizais:

• keltų kompanijos „Tallink“ kruizu Ryga–Stokholmas–Ryga 4 asmenims,
  • kompanijos „Lux Express“ dovanų kortelėmis, su kuriomis galės keliauti visomis „Lux Express“ organizuojamomis kryptimis, kitomis dovanomis.