Praktinio verslumo ugdymas
2022-12-13 14:21

Gimnazija dalyvauja Lietuvos Junior Achievment inicijuojamoje programoje ,,Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose (9-12 kl. mokiniams)” 2022-2025 metais. 9-12 klasių mokinių antreprenerystės ugdymui yra skirta programa accelerator_x. Programa suteikia mokiniams realią verslo patirtį dar mokyklos suole: padeda įgyti žinių ir gebėjimų, praversiančių kuriant verslą ateityje. Pagal šią programą ekonomikos mokytoja Rita Lysenko ir matematikos mokytoja Monika Kemežienė kartu su mokiniais steigia jaunąsias mokinių bendroves. 2022/2023 m.m. mokytojos M. Kemežienės mokiniai įkūrė tris bendroves:  ,,Higher Spec" (džemperiai bei marškinėliai su motyvuojančiais užrašais); ,,Eco bag" (pirkinių krepšeliai, pagaminti iš antrinių žaliavų, pakeisiantys plonus plastikinius maišelius); ,,Kvapai" (ekologiški kvapukai automobiliams ir ne tik). Mokytojos R. Lysenko mokiniai įkūrė dvi bendroves: ,, Šaltibarščiai" (animatoriai);  „CleanBoard“ . Mokiniai vykdys savo verslą iki mokslo metų pabaigos.