Prevencinis sporto renginys „AŠ GALIU“
2022-12-20 17:14

Bendradarbiaujant su Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Varėnos policijos komisariato pareigūnais vyko prevencinis renginys  „Aš galiu“.  Renginio tikslas – užimti gimnazijos mokinius aktyvia sportine veikla, sumažinti betikslį jaunimo laisvalaikio leidimą gatvėse, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, ugdyti fizines galias. Prasidėjus renginiui gimnazijos direktorė Milda Padegimaitė komandoms palinkėjo sėkmės, ryžto ir ištvermės. Renginio metu vyko krepšinio varžybos ir estafetės.

Prevencinio sportinio renginio „Aš galiu“ metu akcentuota gera nuotaika, savijauta, turiningas laisvalaikio praleidimas, parodyti sveiko gyvenimo privalumai be cigarečių, alkoholio, narkotikų.
               Dalyviams buvo įteikti, medaliai ir padėkos raštai. Renginys suteikė daug gerų emocijų bei paskatino mokinius ir toliau aktyviai sportuoti.