Pyragų diena
2022-12-20 17:21

Šventėms lipant ant kulnų ir už lango šokant snaigėms, jaučiame šventinę nuotaiką ir prisidedame gerumu, kad sakralus laikotarpis sušildytų kiekvieno širdelę!

Jau daug metų mokykloje organizuojama „Pyragų diena”. Šiais metais mokykla pasirinko paaukoti surinktas lėšas Maltos ordino tarnybai (maltiečiams). Tačiau viskas vyko kitaip nei įprastai. Penktadienį mes – gimnazijos dvyliktokės – aplankėme Varėnos miesto savivaldybę. Ten vaišinome savivaldybės darbuotojus savo keptais skanėstais ir kvietėme prisidėti prie šios akcijos. Savivaldybėje pavyko surinkti 268,1 Eur. O mokykloje pirmadienį, per ilgąją pertrauką, pakvipo kitų mokinių iškepti pyragai. Mokiniai ir mokytojai buvo laimingi, jog galėjo bent truputį prisidėti prie šios iniciatyvos ir aukojo noriai. Visa mokyklos bendruomenė paaukojo 308,23 Eur. Taigi, iš viso surinkome 576,33 Eur.

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems šioje akcijoje! Kiekvienas surinktas pinigėlis yra labai svarbus. Linkime šiltų ir jaukių švenčių! Atminkime, kad Kalėdos - tai ne apie dovanas, o apie buvimą kartu, nuoširdų žodį ir rūpestį.

IVb klasės mokinė Virginija Kišonaitė.