Rajoninė mokinių konferencija „Mes ieškantys ir atrandantys-2023“
2023-03-28 09:41
2023-03-16 gimnazijoje įvyko rajoninė mokinių konferencija „Mes ieškantys ir atrandantys“.

Konferencijoje pranešimus skaitė mokiniai iš Varėnos „Ryto“ progimnazijos, Matuizų pagrindinės mokyklos, Valkininkų gimnazijos, Senosios Varėnos A. Ryliškio pagrindinės mokyklos. Buvo perskaityti šie pranešimai:

1. Augalinių aromatinių medžiagų poveikis paprastojo pelėsio augimui.  Austėja Šleiniūtė

(Austėjai susirgus jos darbą pristatė Leonida Eidinzon), 5d klasė, Varėnos „Ryto“ progimnazija (vadovė Angelė Molienė).

1. Kokį pieną pirkti? Patricija Damidavičiūtė ir Elzė Navickaitė,  5c klasė, Varėnos „Ryto“ progimnazija (vadovė Marija Vasiliauskienė).
  2. Mitai ir tiesa apie Coca-colą.   Evaldas Graževičius,  8 klasė, Matuizų pagrindinė mokykla (vadovė Ramunė Marcinkevičienė).
  3. Varėnos „Ryto“ progimnazijos aštuntokų mitybos ypatumai. Neila Metelica ir Vytė Vilčinskaitė 8a klasė, Varėnos „Ryto“ progimnazija (vadovė Jolanta Žilionienė)
  4.  Vitamino C kiekio nustatymas citrusinių vaisių sultyse. Mykolas Petruškevičius, 2d klasė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovė Jolanta Žilionienė)
  5. Sveiki atvykę į kvepiantį pasaulį.  Liepa Dabrovolskaitė, 2c klasė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovė Alma Tumėnienė)
  6. Nitratų ir nitritų kiekio nustatymas vaisiuose ir daržovėse. Eligija Čenkutė  ir Kamilė Žilinskaitė  IIIg klasė, Valkininkų gimnazija (vadovė Ramunė Marcinkevičienė).
  7. Aukso pjūvis gamtoje. Kristina Karašauskaitė, IIIc klasė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovė Monika Kemežienė)
  8. Staphylococcus aureus padermių išskirtų Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijoje jautrumas antibiotinėms medžiagoms. Artūras Makselis,  2a klasė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovė Vida Stonienė).

10.  Valdovo įvaizdis lietuvių dramose. Deimantė Kišonaitė, 2d klasė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovė Rita Kisielienė).

11.  AC/DC grupė ir jos begalinė sėkmė. Inesa Zinkevičiūtė, IIIa klasė,  Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovė Kristina Volungevičienė).

1.    Sausis, kai dienos maišėsi su naktimis. Artūras Makselis ir Radvilė Grincevičiūtė, 2a klasė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovė Rūta Jasevičienė).

13.  MEPa tarp gimnazijos sienų. Ūla Čiočytė,  IIIb klasė,    Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija (vadovės Daiva Celencevičienė ir Virginija Samulevičienė).

14.  Tarša ir rūšiavimas Varėnoje ir jos apylinkėse. Ema Gaidytė, Sintija Kaziulionytė. Senosios Varėnos A. Ryliškio pagrindinė mokykla (vadovė Rima Kriptavičienė).

Buvo smagu dalintis atradimais. Renginį vedė IIa klasės mokiniai Miglė Martusevičiūtė ir Lukas Lunėnas. Vakario Ramanausko (IIa) nuotraukose įamžintos renginio akimirkos.