VARĖNOS „ĄŽUOLO" GIMNAZIJA

Šimtadienio šventė Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijoje
2024-03-13 11:51

  Kovo 1-ą dieną gimnazijos Šimtadienio šventėje  abiturientai tapo „Teatro ir kino akademijos“ absolventais, kur jiems ir jų auklėtojoms  buvo įtektos  „Oskaro“ statulėlės.   

  Šimtadienis – graži, prasminga ir bene pati linksmiausia abiturientų šventė, suteikianti daug gerų emocijų. „Tai tokia šventė, kurią šventi du kartus“,- sako abiturientai. - Pirmą kartą būdamas gimnazijos trečiokas, kai organizuoji šventę ketvirtokams, o antrą kartą - jau pats būdamas ketvirtoku“.

  Šių metu šimtadienio instaliacija mokykloje - paauksuoti rankų anspaudai ant ąžuolo gilės. Jie simbolizuoja tai, kad kiekvienas abiturientas ne tik daug gauna besimokydamas gimnazijoje, bet ir palieka joje dalelę savęs. Instaliaciją, kaip dovaną ir kaip siurprizą abiturientams, sukūrė gimnazijos trečiokai pavasario atostogų metu.

  Kovo 1 d. Varėnos kultūros centre vykusi meninė dalis žavėjo kūrybiškumu ir išmone. Šokiai, filmukai, reklamos, vaidyba, naujai susikūrusios gimnazijos muzikos grupės debiutas, trečiokų ir ketvirtokų diskoteka scenoje – visa tai susipynė į vientisą šimtadienio spektaklį. Tai šventė abiturientams, kitų klasių gimnazistams, mokytojams, tėvams.

  Šią šventę, jos nuotaiką gimnazijoje ir kultūros centre kūrė daugybę talentų ir humoro jausmą turinti, puikiai ir vieningai dirbusi trečiokų komanda, savo idėjomis ir palaikymu prisidėjo klasių vadovės, Vida Juškevičienė, Nijolė Vičkačkienė, Virginija Samulevičienė, Ramunė Kašietienė, visais klausimais komandą konsultavo ir ne vieną mėnesį kartu su ja dirbo teatro mokytoja Tatjana Žilinskienė. Rezultatas – puikus Šimtadienis!