Tradicinė žiemos naktis gimnazijoje
2017-02-24 10:18
Vasario 15 dieną 19 valandą gimnazijos mokiniai, nešini miegmaišiais, stalo žaidimais, muzikos instrumentais rinkosi gimnazijos fojė,

kur prasidėjo registracija į tradiciniu tapusį Gimnazijos mokinių tarybos organizuojamą renginį – „NAKTINUKAI 2017“. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti, kaip mokykla atrodo naktį, ir suvokti, jog buvimas joje gali būti nenuobodus.

Gimnazijos aktų salėje buvo įrengtas „Kino teatras“, kuriame renginio dalyviai mėgavosi pačių pasirinktais filmais. Mokiniai turėjo dar dvi veiklų zonas, tai „Ramybės oazė“ ir didžiojoje sporto salėje įkurta zona – „Sportuojam net ir naktį“. Pastarojoje vyko mini tinklinio turnyras, kuriame trys dalyvių komandos kovėsi dėl pergalės žaidime. Nestigo ir sirgalių trankaus palaikymo! Na, o ,,Ramybės oazė” buvo skirta norintiems pabūti kiek ramesnėje, ne tiek aktyvumo reikalaujančioje erdvėje. Čia dalyviai mėgavosi arbatos terapija, stalo žaidimų linksmybėmis bei nuoširdžiais pokalbiais.

Kartu su gimnazistais buvo ir mokytojų. Tik dabar jie ne pamokas vedė, o atliko stebėtojų vaidmenį. Neabejoju, kad jiems patiko rodomi filmai, patiko bendrauti su mokiniais, prisiminti jaunystę,  „diskotekų“ ir naktinių pobūvių akimirkas.

Galima manyti, jog nėra taip lengva vienoje patalpoje ir dar nakties metu praleisti 12 valandų, tačiau tiek organizatoriai, tiek patys dalyviai gali tvirtai patikinti – laikas „Naktinukuose“ slinko nepastebimai. Galbūt taip yra dėl to, kad visi mokiniai turėjo skirtingų veiklų: entuziastingai sportavo, bendravo, žaidė... Mus, organizatorius, džiugino ir tai, kad šių metų renginys sulaukė didžiausio susidomėjimo – norinčių dalyvauti buvo 120 gimnazijos mokinių. Dėkojame jums, gimnazistai. Iki kitų kartų!

P.S. GIMNAZISTE, jeigu dar nesi dalyvavęs „Naktinukuose“ – nepraleisk progos kitais metais.J

Gimnazijos mokinių tarybos sekretorė

Emilija Lužytė