VARĖNOS „ĄŽUOLO" GIMNAZIJA

Žygis ,,Kęstutėnai“
2016-04-21 23:14
Ankstyvą balandžio 16-osios rytą žygeivių komanda ,,Varėniai“, kurią sudarė Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazijos, Technologijos ir verslo mokyklos bei ,,Ryto“ progimnazijos jaunieji šauliai, iškeliavo į ilgą kelionę Tauragės link.

Jie dalyvavo pėsčiųjų žygyje ,,Kęstutėnai", skirtame Jungtinės Kęstučio apygardos Butigeidžio rinktinės partizanams atminti. Žygis prasidėjo LDK Kęstučio MP batalione, kurį šauliai galėjo apžiūrėti prieš startą. Su ,,Varėniais“ savo jėgas išbandė daugiau nei 1500 žygeivių iš visos Lietuvos. Visa minia judėjo Sakalinės miško takais, kuriais kadaise vaikščiojo partizanai.

Oras buvo nenuspėjamas – vieną akimirką švietė saulė, o kitą jau pliaupė lietus. Per kelias valandas įveikę 20 kilometrų trasą, jaunieji Varėnos šauliai pakilia nuotaika traukė namų link.

Už šauniai suorganizuotą kelionę norime padėkoti mūsų vadovei Ritai Lysenko.  O už suteiktą transportą esame dėkingi mūsų gimnazijos direktorei Mildai Padegimaitei ir Varėnos rajono merui Algiui Kašėtai. Tik jų dėka dalyvavo rekordinis Varėnos šauliukų būrys – 61!

 

Milita Naujalytė, Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazijos jaunoji šaulė