Žygis „Aš einu už Laisvę!”
2023-03-24 08:49

Kovo 10-ą dieną Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija jau trečią kartą  Kovo 11-ąją  švenčia dalyvaudami žygyje ,,Aš einu už Laisvę!“. Džiaugiamės, kad prie šios gražios tradicijos prisijungė  gausus būrys  žygeivių iš Varėnos „Ryto“ progimnazijos, Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos, Matuizų pagrindinės mokyklos, Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, Alytaus profesinio rengimo centro Varėnos skyriaus.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vidiniame kiemelyje susirinkusius žygeivius pasveikino gimnazijos direktorė  Milda Padegimaitė ir Varėnos r. mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius  .

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos jaunieji šauliai džiaugiasi, kad šįkart  jų organizuotame žygyje dalyvavo  net 376 dalyviai! Jauniausias tebuvo 10 metų, o vyriausiam dalyviui – 63 metai.

Nuoširdų ačiū už pagalbą ir užtikrintą saugumą žygyje tariame Alytaus apsk. VPK Varėnos PK Reagavimo skyriaus vyriausiajam tyrėjui Andrius Girša  ,  vyresniajam tyrėjui Evaldui Didikai ir jo kolegai  tyrėjui Vytui Andriulioniui.