„Auksinės Kalėdos“ gimnazijos klasėse
2016-12-20 13:07
Jau tradicija tapo gimnazijoje gruodžio mėnesį puošti klases. Tam skiriama savaitė.

Nuo gruodžio 5 d. iki gruodžio 9 d. gimnazijos mokiniai kartu su klasių auklėtojais šventiškai puošė kabinetus: dekoravo klasių langus, lentas, duris, suolus, puošė Kalėdų eglutes ir ruošė advento kalendorius. Originalumo puošėjams tikrai nestigo.

Kalėdinės klasių puošybos konkurso tema šiais metais - „Auksinės Kalėdos“, todėl mokinių darbai, pasitelkus auksu žibančias detales, turėjo kuo tiksliau ją atitikti. Komisijos nariai, gruodžio 12 d. įvertino kiekvienos klasės originalumą, gebėjimą atskleisti temą, sujungti idėjas. Šiais metais mūsų gimnazistai buvo ypač kūrybingi. Komisijos narius džiugino įvairiomis, nematytomis puošybos detalėmis, tokiomis kaip ekologiška eglė, pagaminta iš šieno plaušų arba miške surinktų šakų. Vertintojams patiko tai, kad mokiniai vis daugiau stengiasi: ieško kuo originalesnių idėjų, šiuolaikinių detalių, kruopščiai parenka dekoracijas.

Šiais metais vertinimo komisiją sudarė šie nariai: geografijos mokytoja N. Vičkačkienė, socialinė pedagogė R. Varanauskienė, tikybos mokytoja E. Kaziukevičiūtė, gimnazijos mokinių tarybos atstovės E. Lužytė ir M. Sakavičiūtė. Kompetentinga komisija po ilgų svarstymų paskyrė  keletą nominacijų: „Kūrybiškiausia klasė“, „Žaismingiausia klasė“, „Jaukiausia klasė“.  Didžiąsias nominacijas – „Originaliausia šventinė klasė“ ir „Geriausiai temą atitikusi klasė“ – gavo IIId (auklėtoja L. Korsakienė) ir IIa (auklėtoja L. Valentukevičienė) klasės. Visas nominacijas sužinosite jau š. m. gruodžio 23 d. kalėdinio karnavalo metu. Nuoširdžiai dėkojame konkurse dalyvavusioms klasėms!

Iki susitikimo karnavale J

GMT sekretorė Emilija Lužytė