„Muzikinės Kalėdos” – gimnazijos I klasių mokinių koncertas – atsiskaitymas
2015-12-22 21:58
Š. m. gruodžio 21 d. 13 val. Varėnos ,,Ąžuolo” gimnazijoje įvyko I klasių mokinių koncertas – atsiskaitymas ,,Muzikinės Kalėdos”.

Renginys tradiciškai vyksta kiekvienais metais I pusmečio pabaigoje. Koncerto tikslas – ugdyti ne tik menines mokinių kompetencijas – mokytis ir viešai atlikti paruoštą repertuarą, bet ir bendruosius gebėjimus: auditorijos baimės valdymo, renginių organizavimo, vedimo, atsakomybės, komandinio darbo, kt.

Renginyje „Muzikinės Kalėdos” skambėjo kiekvienos klasės paruoštos dainos iš V. Kernagio, S. Mykolaičio, grupės „Aktorių trio” repertuaro, akompanavo patys moksleiviai. Mokiniai, lankantys Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklą, atliko solinius kūrinius. Solistai: Ugnė Martusevičiūtė (vokalas), Gabrielė Sidlerevičiūtė (klavišiniai), Goda Debesiūnaitė (klavišiniai), Viktorija Juščenko (akordeonas).  Renginį vedė Mintarė Palevičiūtė ir Arnas Saulynas. Mokinius paruošė mokytoja Renata Bakulienė.