,,Ąžuolo“ gimnazijos rankininkai – Lietuvos mokyklų žaidynių čempionai!
2016-04-13 12:43
Balandžio 8 d. gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės rankinio varžybos.

Finale varžėsi komandos iš Molėtų, Kauno r. Garliavos, Šilalės r. Kaltinėnų ir mūsų gimnazijos (2000 metų gimimo). Pusfinalyje po atkaklios kovos įveikę molėtiškius – pagrindinius savo konkurentus dėl čempionų titulo (24:22) – finale ąžuoliečiai be didesnių pastangų palaužė varžovus iš Garliavos Jonučių progimnazijos (29:17) ir tapo Lietuvos mokyklų čempionais.

Komandoje žaidė – Aironas Barysas, Taurintas Markiavičius, Klaidas Stoškus, Kęstutis Rauluškevičius, Aurimas Dabravolskas, Erikas Miškinis, Aironas Vinickas, Mantas Sereičikas, Lukas Sužiedėlis, Kajus Rachmančiukas, Tomas Puzas, Gerdas Jaruševičius.

Komandai vadovavo treneris Irmantas Markiavičius ir mokytojas Jonas Žibūda.