Akcija „TŪKSTANTIS GERVELIŲ“
2015-11-11 18:50
Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazija spalio mėnesį prisidėjo prie Agnės Zuokienės globojamo projekto ,,Nedelsk“, kuris jau daugiau nei 13 metų skatina onkologinį budrumą, ragindamas moteris tikrintis dėl krūties vėžio. Gimnazijos mokinių taryba atsiliepė į sveikatinimo projekto kvietimą dalyvauti akcijoje ,,Tūkstantis gervelių“.

Draugų paskatinti gimnazistai lankstė origamio gerveles. Išsikėlėme tikslą – išlankstyti 1000 figūrėlių!

Tokia figūrėlė nuo seno simbolizuoja taiką ir viltį. Japonijoje tikima, kad išlankstytas tūkstantis tokių gervelių išpildo slapčiausius žmogaus norus, o kam nors padovanotas tūkstantis figūrėlių atneša sveikatą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems geranoriškai prisidėjusiems prie šios iniciatyvos: mokyklos administracijai, Varėnos vaikų dienos centrui „Versmė“, I-III gimnazijos klasių kolektyvams, jų auklėtojams ir mokytojams bei visai GMT komandai. Ypač norime padėkoti mokytojoms D. Celencevičienei, L. Paulauskaitei, E. Kaziukevičiūtei bei daugiausiai gervelių išlanksčiusioms klasėms: Ib – 170 vnt, Ia – 90 vnt,  IIIc – 80 vnt, IId – 70 vnt,  pastarosios klasės mokiniai Laurynas ir Karolis Piščikai mus nustebino labiausiai – savarankiškai išlankstę net 315 figūrėlių!

Taigi, tikiuosi, kad mūsų pastangos bus įvertintos ir gimnazijai bus suteiktas „Tūkstančio gervių mokyklos“ vardas.  Projektas primins, kaip svarbu yra rūpintis savo ir kitų sveikata.  Linkiu gimnazijai inicijuoti ir išpildyti dar daugiau nuoširdžių ir gražių idėjų!

Meida Bačinskaitė, GMT savanorė