Artima Lietuva ir tolima Japonija
2016-02-09 18:08
Penktadienį (vasario 5 dieną) gimnazijoje lankėsi Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda ir rajono meras Algis Kašėta.

Garbingi svečiai dalyvavo  atviroje integruotoje pamokoje ,,Artima Lietuva ir tolima Japonija“.  Ši pamoka tai viena iš įgyvendintų veiklų, skirtų Č. Sugiharos atminimui.

Pirmoje pamokos dalyje Augustas Bliujus ir Samanta Mikalauskaitė pristatė projekto tikslus, įgyvendintas veiklas,  mokinių sukurtą filmuką.

Po muzikinės dovanos prasidėjo antroji pamokos dalis – pokalbis ir diskusija su svečiais. Prie apskrito stalo susėdę svečiai ir mokiniai kalbėjosi apie tolimąją Japoniją. Klausimus svečiams uždavė mokiniai ir mokytojai,  diskusijos vadovas Jaronimas Karašauskas  sumaniai organizavo šią pamokos dalį.

Apibendrindama pamoką direktorė Milda Padegimaitė pasidžiaugė, kad po projekto veiklų tolima Japonija šiek tiek priartėjo prie mūsų.

Ačiū visiems mokytojams ir mokiniams, dalyvavusiems  projekto veikloje.

TUC koordinatorė Rūta Jasevičienė