EDUKACINĖ EKSKURSIJA Į KAUNĄ
2015-12-17 11:20

Gruodžio 4 d. Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazijos IIId klasės mokiniai su klasės vadove Ramune Kašėtiene lankėsi  Kaune.

Aplankėme Sveikatos mokslų universitetą ir jame įsikūrusį Anatomijos muziejų. Kai vadovė papasakojo universiteto ir muziejaus istorijas, suskubome apžiūrinėti eksponatų. Galėjome pamatyti įvairaus dydžio ir amžiaus žmonių, gimusių negyvų mažylių ir netgi gorilos skeletą, žmogaus organus, atskirtas galūnes. Pažintis su šiuo universitetu buvo ypač svarbi tiems mokiniams, kurie planuoja savo ateitį sieti su medicinos studijomis.

Lankėmės ir Vytauto Didžiojo universitete, kuriame susipažinome su Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetais. Mus pasitiko šių fakultetų prodekanės Asta Danilevičiūtė ir Sigita Pečiulytė. Vaikščiojome po aplinkotyros, biochemijos ir biotechnologijų, biologijos, fizikos laboratorijas; lankėmės Informatikos fakultete: Robotikos, multimedijų ir interneto technologijų, Matematikos ir jos taikymo katedrose. Ten labiausiai mus sužavėjo studentų paruošti išradingi, unikalūs darbai – 3D žaidimai ir galimybė pasisupti virtualioje erdvėje. Dėstytojai daug kalbėjo apie mums patraukliausią programuotojo profesiją.

Džiaugėmės šia ekskursija, nes daugiau sužinojome apie žmogaus kūno sandarą ir anatomijos mokslą, susipažinome su Vytauto Didžiojo universitetu, Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetais.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos IIId kl. mokinė Ligita Lasauskaitė