Gimnazija be sienų!
2015-12-17 11:21
Gruodžio 10 dieną Id klasės mokiniai kartu su mokytoja Rita Lysenko dalyvavo dviejose neįprastose pamokose.

Pirmoji „Valstybės valdymas” vyko LR Seime. Ją vedė Seimo nariai: Valdas Skarbalius pristatė valstybės valdymo sistemą, supažindino su visų valdžių funkcijomis bei papasakojo apie Seimo nario darbą; Saugumo komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas pristatė galimas grėsmes Lietuvos saugumui, mokė, kaip atskirti propagandą, diskutavo apie pabėgėlius. Vėliau gidė vedė ekskursiją.

Antroji pamoka „Vaikai tremtyje” vyko Lietuvos genocido muziejuje. Jos metu sužinojome apie tremties etapus, vietas, sudėtingas gyvenimo sąlygas, sovietų valdžios žiaurų elgesį net su vaikais. Vėliau įgytas žinias pasitikrinome atlikdami paruoštas užduotis. Džiugu, kad turime galimybę mokytis ir už mokyklos sienų!

Id klasės gimnazistė Milita Naujalytė