Gimnazistai organizavo kasmetines varžybas ,,Bėk, rėk ir rask”
2016-09-26 10:38
Rugsėjo 16 dieną vyko kasmetinės orientacinės varžybos ,,Bėk, rėk ir rask“. Šis renginys yra organizuojamas gimnazijos mokinių tarybos.

Jis sulaukia ypač daug mokinių dėl kaskart užduodamų naujų užduočių ir smagaus pabėgiojimo varžybų metu.

Kaip ir kiekvienais metais, renginyje dalyvauti gali komanda, sudaryta iš penkių merginų ir penkių vaikinų. Šiais metais dalyvavo net keturiolika komandų, užsiregistravo ir viena bendra vyriausiųjų gimnazijos mokinių, dvyliktokų, komanda.

Visos komandos susirinko gimnazijos kiemelyje ir 12 val. startavo pirmieji užsiregistravę dalyviai. Šio renginio esmė yra įminti duotas mįsles. Jas įspėjus atskleidžiama punkto vieta. Atspėtuose punktuose komandos turėjo įvykdyti užduotis – tai ir buvo smagiausios renginio dalys. Dalyviams teko obuolį dantimis iš aliejaus traukti, ugnį su specialiais prietaisais įžiebti, sugalvojus įžadus, suradus žiedą bei nuometą inicijuoti vestuves ir daug kitų smagių užduočių įvykdyti. Paeiliui suradusios ir atlikusios visas užduotis komandos turėjo grįžti atgal į mokyklos kiemelį. Laimėjo tie, kurie visą rungtį įvykdė greičiausiai bei surinko mažiausiai baudos taškų. Tai buvo mažiausieji – Ic ir  IIa klasių komandos.

Gimnazijos mokinių taryba mano, jog šis renginys visus pažadina iš saldaus vasaros miego. Tai smagus būdas paįvairinti mokslo metus ir smagiai praleisti laiką kartu su bendruomene. Todėl tie, kurie dar nesate dalyvavę, o galbūt norite prisijungti prie renginio tobulinimo ir organizavimo – maloniai kviečiame prisijungti!

Iki susitikimo kituose renginiuose!

GMT komanda