Karjeros diena
2017-03-08 18:47
Vasario 21 dieną gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – Karjeros diena,

kurios tikslas – mokinius supažindinti su Lietuvos universitetų, kolegijų siūlomomis studijų programomis, skatinti jaunimą rinktis patinkančias profesijas.

Į karjeros dieną atvyko  VGTU, KTU, VDU, MRU, LSU, Vilniaus dizaino kolegijos, Alytaus kolegijos ir AMES kalbų mokyklos atstovai.

Klasių vadovai supažindino mokinius su renginio tikslais, aptarė su studijomis susijusius klausimus,  į kuriuos atsakymus mokiniai galėjo gauti  Karjeros dienos metu.

Vyko aktyvus aukštųjų mokyklų atstovų bendravimas su mokiniais, buvo pristatytos studijų programos, dalinami lankstinukai ir kita informacinė medžiaga apie universitetų ir kolegijų veiklą, studentišką gyvenimą, atsakyta į aktualius, mokinius dominančius klausimus apie stojimo sąlygas, apgyvendinimo bendrabučiuose galimybes. Alytaus kolegija pademonstravo lazerių šou.

Baigiantis karjeros dienai mokiniai renginį aptarė su savo klasių vadovais, išsakė savo nuomonę apie renginį, diskutavo, kuo šis susitikimas buvo naudingas, pateikė savo siūlymus.

Džiaugiamės, kad renginys buvo naudingas, gimnazistams suteikė žinių apie karjeros planavimą, studijų galimybes, nuolatinio savęs tobulinimo būtinumą ir mokymosi visą gyvenimą tendenciją.

Gimnazijos karjeros koordinatorės R. Varanauskienė ir A. Tumėnienė