Karjeros diena
2023-11-21 10:21
Karjeros diena gimnazijoje - galimybė atrasti savo kelią Jau tradicija tapusi karjeros diena ir šiais mokslo metais sukvietė aukštųjų mokyklų atstovus pristatyti moksleiviams Lietuvos universitetus ir kolegijas bei siūlomas studijų programas. Dalyvavo svečiai iš Vilniaus universiteto, Vilnius TECH (VGTU), Mykolo Romerio universiteto, Generolo J.Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Lietuvos sporto universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Vilniaus kolegijos, Socialinių mokslų kolegijos, Vilniaus dizaino kolegijos ir Euro vaistinės atrankų vadybininkė G.Kazočiūnaitė. Gimnazistai aktyviai domėjosi studijų programomis, mokymosi galimybėmis, studentų mainų programomis, studijų naujienomis. Dėkojame gimnazijos vadovams, klasių auklėtojams, dalykų mokytojams, GMT mokiniams už pagalbą organizuojant, o visiems gimnazistams už aktyvų dalyvavimą karjeros dienoje, už tai, kad pasinaudojo galimybe ieškoti ir atrasti savo kelią.