Kūrybinės dirbtuvės
2023-06-15 10:02

Vasara mus džiugina ne tik gražiu oru, bet gražiais mokinių darbais. Gimnazija jau antrus metus rengia kūrybinių dirbtuvių projektą, kurio metu mokiniai gali atsiskleisti ir gerai praleisti laiką. Dirbtuvės prasidėjo įžanginiu direktorės žodžiu, po to - mokiniai išsiskirstė po kiemelius, kur su savo vadovais ėmėsi numatytų veiklių. Ne tik mūsų mokyklos mokiniai, pas mus svečiavosi ir ukrainiečiai.  Dirbtuvių įvairovė ir rezultatai mus stebina.  Mes išvydome nuostabius lapų anspaudus, mokiniai kantriai juos gamino, taip pat mokiniai tapė, pynė. Senos, mylimos knygos buvo prikeltos naujam gyvenimui, joms buvo atnaujinti viršeliai ir jos vėl mus žavėjo, lyg naujos. Aktų salėje buvo galima išvysti mokinių darytas nuotraukas. Buvo skaptuojami darbai iš medžio, taip pat savo įspūdingus darbus demonstravo patyręs mokytojas, juos buvo galima apžiūrėti. Mokiniai mus nustebino savo nuostabiu ,,Jūratė ir Kąstytis" vaidinimu, prieš kurį paklausėme Ukrainos poezijos. Išgirdome nuostabių dainų, savo dainą sudainavo ir mūsų svečiai iš Ukrainos. Galiausiai visą šventę užbaigė Britų tautinis šokis. Tai yra nuostabi diena mokykloje, suteikianti daug prisiminimų. Tikimės, kad į šią veiklą įsitrauks dar daugiau žmonių ir mūsų mokyklos mokinių ir jie stebins mus savo nuostabiais darbais.

Kamilė Didikaitė IIId klasė