Mažoms ir didelėms Kalėdoms: eXpo 2022
2022-12-13 14:22

O ar jau žinai kaip praleisi Šventę? Tokį klausimą jaunoji bendrovė „Animatoriai Šaltibarščiai” uždavė  VŠĮ „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojamos kasmetinės, jau tradicija tapusios, kalėdinės praktinio verslumo ugdymo edukacinės mugės „eXpo 2022“  lankytojams, kurie smalsiai domėjosi ryškiu jaunuolių stendu.

„Animatoriai Šaltibarščiai” – viena iš dviejų Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokytojos Ritos Lysenko jaunųjų bendrovių, kuri gavo galimybę patekti į mugę. Tai viena iš 130  bendrovių, kurios buvo pakviestos į mugę (Konkurentų buvo net 3000)!

Bendrovė yra iškėlusi aktualią problemą, su kuria susiduria jaunos šeimos, gyvenančios Varėnos rajone. Vaikai mėgsta animatorius, kurie pradžiugina ir paryškina šventes, tačiau mūsų miesto vaikai negali mėgautis tokiomis galimybėmis, nes animatorių Varėnoje nėra... Na, nebuvo... Dabar jau yra! „Animatoriai Šaltibarščiai” turi  idėjų, kaip kiekvieną Jūsų šventę paversti ryškia, spalvinga kaip šaltibarščiai!!!

Savo charizma ir puikiu komandiniu darbu gimnazistai sugebėjo sužavėti komisiją, kuri vertino kiekvieną pasirodymą. Jaunoji bendrovė „Animatoriai Šaltibarščiai” laimėjo „Youth Empowered komanda“ (Stipriausia komanda) nominaciją!  Ji skiriama už komandinį darbą: aiškų atsakomybių pasidalijimą, orientaciją į bendro komandos tikslo įgyvendinimą, komandos dvasios palaikymą: kiek bendrovės nariai pažįsta vieni kitus, supranta vienas kito stiprybes ir silpnybes, kaip kartu sprendžia iškilusius iššūkius bendrovės veikloje. Už puikius komunikavimo komandoje įgūdžius: vienas kito palaikymą, darnų susikalbėjimą, sklandų darbo organizavimą.

„Animatoriai Šaltibarščiai” džiaugiasi naujomis patirtimis. Likime gerų dienų ir iki pasimatymo!

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistė, jaunosios bendrovės „Animatoriai Šaltibarščiai“ tiekimo grandinės viceprezidentė Ūla Čiočytė