Mokinių verslo idėjų konkursas „Dzūkų pitch‘as 2023“
2023-11-28 11:11

Lapkričio 24 d. Veisiejuose (Lazdijų r.) vyko tradicinis mokinių verslo idėjų konkursas „Dzūkų pitch‘as 2023“.

Šiais metais Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro Pietų Lietuvos filialo Verslo ir technologijų skyriuje Veisiejuose vykusiame renginyje dalyvavo 30 komandų iš Alytaus apskrities.

Konkurso metu dalyviai rungėsi pateikdami kuo įdomesnes, kūrybiškesnes, inovatyvesnes verslo idėjas bei kovojo dėl geriausios verslo idėjos pripažinimo.

Tiek komandų pavadinimai, tiek verslo idėjos nestokojo originalumo – iš daugybės puikių jaunų žmonių komandų komisiją sužavėjo net dvi komandos iš Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos, kurioms atiteko „Dzūkų pitch‘o 2023“ nominacijos ir statulėlės.

„Geriausias Pitch‘as“ nominacija atiteko Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos komandai „LAISVI KADRAI“, kurios komandos nariai Titas Zajančkauskas ir Ieva Kačiurinaitė pristatė inovatyvią verslo idėją. „Mūsų bendrovė specializuojasi filmavimu, vaizdo įrašų montavimu ir animacijų kūrimu. Mes esame aistringi, kūrybingi, jauni menininkai, kurie myli kūrybą, ir siekia idėjas paversti į unikalius vizualinius kūrinius“, – taip savo bendrovę pristato patys mokiniai.

„Didžiuojuosi šiais dviem pilnais idėjų, kūrybiškumo ir energijos jaunais žmonėmis. Bus įdomu ir toliau stebėti „Laisvų kadrų“ progresą bei karts nuo karto jiems patarti“, – savo mokinių pasiekimu konkurse džiaugėsi mokytoja R. Lysenko.

Kitas, taip pat labai svarbus laimėjimas – „Geriausias technologinis sprendimas“ statulėlė – atiteko Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos komandai „DigitalEdge“, kurios mokiniai Arnas Urbonas, Ugnė Miliauskaitė, Gabrielė Seliukaitė ir Deina Jaraminaitė pristatė verslo idėją „AutoTun“. Tai interneto svetainė, kuri sujungia ir lygina visus automobilių skelbimų portalus (mokytoja Monika Kemežienė).

„Didžiuojuosi šiais jaunais talentais, kuriems niekada netrūksta idėjų, motyvacijos ir užsispyrimo siekiant geriausių rezultatų“, – sakė mokytoja Monika Kemežienė.

Varėnos krašto jaunimas nestokoja talentų. Ateitis jų rankose!