Pirmokų duoklė gamtai...
2016-05-09 10:37
Šių metų balandžio 21-ąją Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazijos pirmokai tradiciškai prisidėjo prie kasmetinės respublikinės akcijos ,,Darom“ ir po pamokų tvarkė šalia miesto esančią pamiškę.

Mokiniai atsakingai rinko šiukšles,  už tai gamta jiems atsidėkojo – pro visą pusdienį dangų gaubusius debesis pradėjo šviesti saulutė. Pirmokų padarytas rezultatas akivaizdžiai buvo matomas nepraėjus nei valandai nuo darbo pradžios – didelis kalnas pilnų šiukšlių maišų ir sutvarkytas miškas. Nebesimėtė buteliai, skardinės ir plastikiniai maišeliai. Prisidėdami prie šios akcijos, mokiniai suprato, kokią žalą daro kiekviena numesta šiukšlė. Jie patys savo kailiu patyrė, kaip sunku jas visas surinkti ir kaip malonu, kai aplink švaru.  Rinkdami šiukšles gimnazistai nenuobodžiavo – jie varžėsi, kas pririnks daugiau šiukšlių.

„Ąžuolo“ gimnazijos pirmokė Milita Naujalytė