Projektas ,,Tolerancijos tema mene ir tolerancija kasdieniniame gyvenime“
2016-11-21 10:10

Trečiadienį, lapkričio 16 d., gimnazijoje buvo vykdomas projektas ,,Tolerancijos tema mene ir tolerancija kasdieniniame gyvenime“, skirtas Tarptautinei  tolerancijos dienai, UNESCO sprendimu minimai nuo 1995 m.

Visos klasių grupės vykdė įvairias veiklas.

IV kl. mokiniai stebėjo spektaklį ,,pX Iprieš kryžkelę“ ir aktyviai dalyvavo diskusijoje.

III kl. mokiniai susitiko su režisieriumi M. Survila ir žiūrėjo režisieriaus sukurtą dokumentinį filmą ,,Stebuklų laukas‘‘, po to vyko diskusija.

I-II kl. mokiniai su auklėtojais žiūrėjo įvairius meninius ir dokumentinius filmus tolerancijos tema: ,,12 vergovės metų“, ,,Tarnaitė“, ,,Nematoma pusė“, ,,Šindlerio sąrašas“, ,,Pianistas“, ,,Vilniaus getas“.

Po visų peržiūrų klasės diskutavo įvairiomis tolerancijos temomis: ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar vyrauja tolerancija vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius mokiniai žino, prisimena?

Mokinių idėjos, mintys ,,sugulė“ pristatymuose, kuriuos galite pamatyti gimnazijos languose.