Spalio 25-oji – Konstitucijos diena
2023-11-20 07:52

Spalio 25-ąją gimnazijoje buvo minima Konstitucijos diena. Ta proga II klasių mokiniai dalyvavo projekte „Lietuva gimnazistų akimis“, kuris jau yra tapęs tradiciniu. Gimnazistai rinko informaciją, piešė, kūrė plakatus, įvairia tematika susijusius su Lietuva. Gimnazijos bendruomenei buvo pristatyti plakatai šiomis temomis: „Moderni Lietuva“, „Sportinė Lietuva“, „Lietuvos gatvės: menas“, „Menas Lietuvoje: tautiniai šokiai“. Komisija išrinko 10  geriausių darbų. Nugalėtojams gimnazijos direktorė M.Padegimaitė įteikė padėkos raštus, pasidžiaugė mokinių išradingumu, pasiteiravo, kodėl buvo pasirinkta viena ar kita tema. I klasių mokiniai Konstitucijos dieną minėjo darydami lankstinukus, kuriuose išsakė savo mintis tema „Aš ir Konstitucija“. Tą pačią dieną vyko ir visuotinė teisinių žinių iniciatyva – Konstitucijos egzaminas, kuriame aktyviai dalyvavo I-IV klasių mokiniai.