VARĖNOS „ĄŽUOLO" GIMNAZIJA

Varėnos rajono moksleivių I grupės tinklinio varžybos
2015-12-15 12:30
Įvyko Varėnos rajono moksleivių 2015-2016 mokslo metų I grupės vaikinų tinklinio varžybos.

Matuizų pagrindinės mokyklos salėje vyko lygių varžovų kova. Akivaizdu, kad rajono mokinių tinklininkų meistriškumas yra išaugęs, kadangi net keturios iš penkių dalyvavusių komandų, objektyviai vertinant, galėjo tapti turnyro nugalėtojomis. Šį  kartą sportinė sėkmė daugiau lydėjo Vydenių pagrindinės mokyklos komandą. Jaunieji „Ąžuoliukai“  finalinėje kovoje būsimiems čempionams pralaimėjo minimaliai ir užėmė antrą vietą. Treti liko Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos tinklininkai, ketvirtą vietą užėmė Matuizų pagrindinės mokyklos tinklinio komanda ir penkta vieta turnyre turėjo tenkintis Senosios Varėnos A. Ryliškio pagrindinės mokyklos tinklininkai.

Nuotraukoje: (iš kairės) Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Vytautas Leonavičius, komandos kapitonas Simonas Nadzeika, žaidėjai Kasparas Cilcius, Arnas Saulynas, Justinas Lynikas, Rolandas Bliznevič ir Eismantas Bliznevičius.