„RUDENS ŠAULYS – 2015”
2015-12-02 11:00
Lapkričio 28 d. Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazijoje vyko pirmosios Varėnos rajono tarpmokyklinės jaunųjų šaulių šaudymo varžybos ,,RUDENS ŠAULYS – 2015“.

Tądien varžėsi 13 rajono mokyklų komandų. Komandą sudarė 4 jaunieji šauliai ir vadovas. Buvo šaudoma gulint be atramos iš 10 metrų atstumo į stacionarų sportinį taikinį pneumatiniu šautuvu su atviru taikikliu. Varžybose buvo neįveikiami Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos jaunieji šauliai.

I-ą vietą iškovojo Varėnos ,,Ąžuolo” gimnazijos komanda „Ąžuoliečiai“ (Samanta Raišytė, Gintė Jazukevičiūtė, Tautvydas Leikaitis, Martynas Ambrutis, vadovė Rita Lysenko),  surinkusi 196 taškus iš 250 galimų.

II-ą vietą užėmė „Ąžuolo“ gimnazijos jaunojo šaulio klasės I–oji komanda (Lukas Sužedėlis, Vilius Bakšys, Milita Naujalytė, Dominyka Norkūnaitė, vadovė Rita Lysenko), surinkusi 173 taškus.

III-a vieta atiteko „Ąžuolo“ gimnazijos jaunojo šaulio klasės II–ajai komandai (Kajus Rachmančiukas, Mantas Sereičikas, Roberta Ižganaitytė, Akvilė Gecevičiūtė, vadovė Rita Lysenko). Ji surinko 168 taškus.

IV vietą užėmė Marcinkonių pagrindinės mokyklos komanda (141 taškas), V vietoje – Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos II-oji komanda (132 taškai).

Individualioje įskaitoje nepralenkiamas buvo Lukas Sužiedėlis (Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija), II vieta atiteko Augustinui Gainai (Žilinų pagrindinė mokykla), III vieta – Robertui Marcinoniui (Merkinės Vinco Krėvės gimnazija.)